Wczytuję dane...
Model: AA0701BG2M
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Producent: Stilo

Kask Stilo ST5 R Composite Rally

Homologacja: FIA 8859-2015

Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz wysoki komfort. Skorupa została wykonana z kevlaru. Posiada ulepszony system wentylacji.
Jest wyposażony w zintegrowany interkom WRC, który posiada: wyposażone w głośniki nauszniki tłumiące hałas, mikrofon z redukcją szumów, zintegrowaną wtyczkę interkomu. Posiada klipsy HANS.

- Regulowany mikrofon: kask posiada wbudowany mikrofon. Może być z łatwością regulowany za pomocą specjalnych dystansów dołączonych do zestawu.
- Wbudowana wtyczka: ST5R Composite jest wyposażony we wbudowaną wtyczkę interkomu, która jest zamontowana pod kątem, aby ułatwić podłączenie do interkomu.
- Nauszniki: wyposażone w głośniki, idealnie przywierają do głowy zapewniając tłumienie hałasów. Podobnie jak mikrofon, mogą być regulowane za pomocą dostępnych w zestawie gąbek.
- Daszek: kask posiada regulowany daszek, który dodatkowo może być doposażony w regulowany wizjer (do kupienia osobno), aby jeszcze lepiej chronić przed słońcem.
- Miejsce do podłączenia systemu do picia: z lewej strony kasku wbudowane jest wejście pozwalające na zamontowanie systemu do picia. Posiada sytem quick relase do szybkiego podłączania i odłączania systemu, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie z pojazdu.
- Jest kompatybilny z systemem HANS.

Waga: około 1500g (w zależności od rozmiaru).

Kompatybilny z centralkami:
- DG-30
- DG-10
- WRC 03
- WRC DES 9V

Rozmiary:

small shell XS 54, S 55, M 57, L 59
large shell L 60, XL 61, XXL 63